יום שלישי, 18 בינואר 2011

עולים מהנוער - פיטיות' (P.T. youth) - אנואחד מהדברים הטובים בסצינת ההיפ-הופ זה שיש לך מדי פעם הזדמנות לשמוע הרכבים בשלבי ההתפתחות שלהם. פיטיות' (P.T Youth, יענו צעירי פתח תקווה) הוא הרכב חדש (יחסית) בסצינה שמורכב (הפתעה הפתעה) משני נערים מפתח תקווה - שחק "שאק" פאר ומאור "מאור" לנדאו ("ביטוי שונה של מילעיל ומילרע, אמיתי לגמרי" במילים של שחק). כולה בני 17.


השניים עובדים יחד בשנתיים האחרונות אחרי שהכירו דרך חברים משותפים עם שני מכנים משותפים - הם אוהבים היפ-הופ והם גרים בפתח תקווה (אגב, צריך פעם לבדוק איך כל כך הרבה היפ-הופרים מגיעים מפתח-תקווה, לדעתי זה בגלל שאין שם שום דבר יותר מעניין לעשות). בתקופה האחרונה הם אף מתחילים לעבוד על אי.פי.

יצא לי לשמוע בחודשים האחרונים איזה קטע או שניים שלהם שעלו לרשת ולא ממש התחברתי. הקטע הזה - אנו - הוא הפעם הראשונה שבאמת שומעים את הכשרון של החבר'ה האלה ולכן זה מוגש לכם. לא שהשיר מושלם - עדיין צריך ליטוש בליריקה וכמובן בצד הטכני (אם כי מדובר בפרומו בלבד, כך שחלק מהדברים לא לוטשו עד הסוף), אבל ברגע שהחבר'ה האלו יתבגרו וישתפשפו - יכול לצאת כאן משהו מעניין. הראש כבר במקום הנכון

תהנו:


תגובה 1:

  1. גמאני שמעתי עליהם,צמד מוכשר,שירים יפים
    תותחים מאחל להם בהצלחה

    השבמחק