יום רביעי, 15 בפברואר 2012

The mid-week editionמה, כבר יום רביעי?
נו, טוב.
כמה דברים חדשים מהימים האחרונים (כולל שמות גדולים, תראו בלייבלים)
שיר חדש לאיזי, דווקא הפחות טוב מהדברים שיצאו עד כה לטעמי. מארח כאן את דין כהן. נקווה שנשמע דברים יותר מגוונים מזה באלבום שלו.

קטע חדש מהאלבום החדש "שלום הייטרז" של שי 360, מארח כאן את אלון שר (שאתם יכולים לראות עכשיו בדה-וויס)אתמול היה הוולנטיינז, ולכבוד זה דראפט ובופון הוציאו קטע חדש (בהפקה קולית, מיקסים וכו' של אלמו וזיקיי)

גם בוקה עם שיר חדש (לא לכבוד הוולנטיינז) וגם הוא, לטעמי, מאכזב קצתTOB מתחיל (אולי) את הקאמבק שלו עם קטע חדש בסגנון דאבסטפי. יש בהחלט למה לחכות מהחומרים החדשים שלובימים האחרונים, אם אתם אוהבים ספורט, לא יכולתם להתעלם מג'רמי לין - הרכז הטרי של הניקס שעשה סיפור סינדרה שלם. בתור אוהד ניקס בעצמי, אני מקווה שהכל ילך טוב שם. אבל הוידיאו שלי הוא דווקא של לין אחר - לין מנואל מירנדה, גם הוא בן למהגרים אמריקאים שעשה סיפור סינדרלה, כשלקח שישה פרסי טוני על המחזמר In The Heights. אתמול הוא שחרר קטע שלא נכנס למחזמר יחד עם מנדי גונזאלס (מהקאסט המקורי). פשוט נהדר לטעמי.


עכשיו קצת ענייני מוזיקה שלי:
אז התמונה הזו למעלה היא חלק מארבע תמונות (נכון לכתיבת שורות אלה, לפחות) לקידום המיקסטייפ. אתם מוזמנים להדפיס אותה או את אחת האחרות ולתלות בסביבה שלכם - בית ספר, אוניברסיטה, פאבים, חנויות - איפה שמתאים לכם. סריקה של הקוד תביא את מי שסרק לבאנדקמפ שלי להוריד את המיקסטייפ בחינם. נסו, זה עובד.

ואם כבר בבאנדקמפ עסקינן, העלתי לשם את המאש-אפים החדשים לכף כף ול'תתקעו בחצוצרה' להורדה חופשית גם כן. אתם מוזמנים בהחלט להוריד ולהפיץ

2 comments:

  1. השיר של שי 360 ואלון שר זה מכולם רוצים את האמת, לא שלום הייטרז

    השבמחק
    תשובות
    1. וואלה? לא ידעתי. פשוט כתוב מתחת לשיר ביו-טיוב על האלבום החדש, אז זה הטעה אותי. תודה על התיקון

      מחק