יום שני, 23 בינואר 2012

דברים לתחילת השבועשוב, כמה דברים שהצטברו לי מתחילת השבוע... אף אחד מהם לא הביא אותי לכתוב פוסט שלם רק על זה, אבל הכל ביחד... למה לא?
1. פאר בטלוויזיה: ביום שלישי שעבר פ.א.ר צולמו לחדשות HOT ע"י רפי ברבירו (מהשוק השחור בYNET, בין השאר) הכתבה עלתה ליו-טיוב והנה היא לפניכם:


אגב, לא כל הפרטים בכתבה מדוייקים אבל עדיין - להביא את הפרוייקט הזה לכמה שיותר בתים זה מבורך.

2. שיר חדש לנומי: לא שיר מושלם 'מוזיקה מהנשמה'. בכלל, כל דבר שנקרא 'מהנשמה' או 'פריקה' נופל - עוד לפני שבכלל שמעת אותו - למלכודת קלישאה שזה רק קצת פחות גרוע לרזומה שלך מפרסומת לשוקו. אבל הטקסט לא רע בכלל וההברקה האמיתית היא הביט של פורמן. אגב, את השיר אפשר להוריד חופשי מכאן או מפה


3. פרומואים: הזכרתי כאן כמה פעמים את פריחת הקליפים בשנה האחרונה בהיפ-הופ הישראלי. הזמינות של מצלמות באיכות גבוהה יחד עם חוסר הפרגון של המדיה הפך את הקליפ למשהו ויראלי נטו שמופץ ברשת ולכן גם הפך את האטרקטיביות שלו - גם בעיני המבצעים - לגבוהה
זה התחיל עם הפרומו להופעה של אוניקס בארץ:
המשיך עם הקליפ לקראת מופע ההשקה של נצ'י
והסתיים (נכון לעכשיו) עם נצ'י, לוקץ' וארנב גדול בחגיגות השנה לליין קיל דה בייס


יהיה מעניין לראות לאיזה כיוון ילכו הקליפים בשנה הקרובה

4. קצת קידום עצמי: קודם כל התמונה הראשית כאן היא סקיצה לעטיפה של 'קולות מהפרקט - new york state of mind' שיכלול 17 קטעים של ראפרים מהארץ על ביטים מחו"ל. בהתחלה חשבתי להוסיף עוד ולהוציא את זה בפורמט כפול, אבל אני פשוט רוצה שזה יצא ולהמשיך לעבוד על קטעים חדשים (הפרוייקט הבא, אגב, ייקרא 'חלון פתוח'). אשמח לקבל תגובות על התמונה בפייסבוק או בפאן פייג' אתם מוזמנים לשמוע קטעים שיצאו כבר ויהיו חלק מהפרוייקט פה:

מעבר לזה היום יתארח ב'קולות מהפרקט' זיקיי. שווה להאזין בין 18:00-20:00.

אין תגובות:

פרסום תגובה